Tekirova Transfer

31
Eyl

tekirovatransfer
Tekirova Antalya ilinin Kemer ilçesine bağlı olarak devam eden bir beldedir. Genel olarak stabil anlamda 2500 kişinin yerleşik olarak ikamet ettiği belde de yer alan otellerin sayesinde yazın beldede konaklama sayısı oldukça üst rakamlara çıkmaktadır. Antalya havaalanına uzaklığı ise 60 km olan Tekirova Kemer ilçesine ise 17 km uzaklıkta yer almaktadır. Havaalanından Tekirova transferi içinse harcayacağınız zaman ortalama olarak 1 saat 10 dakika aralığında sürüyor olacaktır.

Tekirova transfer hizmetini sunan merhaba Transfer firmamız ile sizlerde havaalanından ya da istediğiniz herhangi bir noktadan, istediğiniz kişi sayısı ile kolayca ve ekonomik ücretler ile transfer olma şansını elde etmiş olacaksınız.

Yeşillikler ile dolu olan Tekiroava beldesi, Olympos, Yanartaş ve Phaselis gibi tarihi beldeleri de içinde barındırmakta ve her yıl binlerce turisti kendine çekmeye devam etmektedir. Aynı zamanda Tahtalı Dağı’nda kış mevsimi içinde kış sporları yapılmakta ve turistlik anlamında ziyaretçilerini çekmeye devam etmektedir. Aynı zamanda yine bu bölgede bulunan Tahtalı dağı üzerinde olan teleferikler ise, dünyanın en uzun Telefelik yolu olarak da bir ilki gerçekleştirmektedir.

En çok ziyaretçi alan beldelerden biri olan Tekirova hem yerli hem de yabancı turistlerin tercihi haline geldi. Daha çok 5 yıldızlı tatil köylerinde yapılan tatil programları, yaz aylarında tesislerin daha dolu olmasını sağlamaktadır.

Sizlerde kemer Tekirova transfer ihtiyaçlarınız için firmamız Merhaba transfer ile görüşerek istediğiniz gün ve saati rezerve edebilir ve ekonomik ücretler ile istediğiniz noktaya ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Üstelik güven dolu araçlar ile yapacağınız yolculuklarda sizlere özel ikramlardan yararlanabilir ve klimalı araçlar ile özellikle Antalya’nın sıcaklarından etkilenmeden tatilinizin ilk dakikasına konforlu şekilde başlamış olacaksınız.

İstediğiniz her mevsimde Tekirova transferlerimizi kullanabilecek ve güvenli şoförlerimiz ile yol boyu içiniz rahat bir şekilde yolculuk yapıyor olacaksınız. Artık sizlerde güvenli ve ekonomik transfer firması arıyorsanız merhaba transfer ile en doğru noktada olduğunuza emin olabilirsiniz. Tekirova transfer için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir