Kemer Transfer

2
Eyl

kemertransferKemer Antalya’nın en büyük beldelerinden biridir. İçinde birçok tatil beldesi bulundurur ve bugün birçok turistlik tesis bu alan içinde kurulu olarak, yıl içinde binlerce kişiyi ağırlamaktadır. Antalya’dan uzaklığı 40 km olan kemer aynı zamanda Antalya havaalanından ise 68 km uzaklıkta yer almaktadır. Antalya havaalanı Kemer transfer süresi ise ortalama olarak 1 saat civarında sürecek ve özel transfer ile oldukça konforlu şekilde seyahatinizi tamamlamış olacaksınız.

Antalya kemer bugün ki gelişimine yaklaşık olarak 1980 yıllın ortalarına doğru başlamış ve 1991 yaşında ise ilçe olma hakkı kazanmıştır. Toplamda 52 kilometre kıyı şeridine sahip olan kemer bölgesinde hem yerleşik halk yaşamakta hem de aynı zamanda birçok farklı büyük tesisler ile turistler kemer ilçesinin keyfini sürmektedir.

Kemerin en güzel noktaların biri hem denizi, hem dağları hem de ormanları bir arada toplamasıdır. Hem harika bir doğası hem de çok güzel denizlere sahip olan kemer bölgesi bu sebeple turistlik açıdan ilgi gören bölgelerden biri haline gelmektedir. Birçok firma özel aktiviteler ile Kemere gelenlere güzel anlar yaşıyor ve safari turları, rafting turları gibi planlar ile gün boyu eğlence sunuyorlar.

Kemer bölgesi aynı zamanda 320 yatlık marinası ile de göz bebeği haline gelmekte ve her yıl birçok yarışa ev sahipliği yapmakta ve yine turistleri kendine çekmektedir. Bu sebeple yılın hemen hemen her günü binlerce kişinin akınına uğrayan kemer bölgesi için havaalanından indiğiniz an transfer hizmeti alabileceğiniz Merhaba Transfer ile ekonomik tarifeler ile artık ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kemer’e ulaşım konusunda transfer hizmeti ile oldukça hızlı bir servis alacak ve iniş yaptığınız an yaklaşık bir saat sonra gitmek istediğiniz otel ya da adrese ulaşmış olacaksınız. Akabinde tekrar dönmek istediğiniz gün ve saati verdiğinizde ekiplerimiz sizleri kapınızdan teslim alacak ve tam zamanında havaalanına getirerek, yine sorunsuz şekilde ulaşımınızı tamamlamış olacaksınız. Dolayısı ile artık kemer Antalya transferi ya da Antalya havaalanı kemer transferleri için her zaman ve her saat sizlere hizmet verecek olan Merhaba Transfer ile tanışın ve konforlu yolculuğun kalitesini yaşayarak hissedin.

 

  • ANTALYA HAVALİMANI - KEMER
  • 1- 15 Kişi

    no
  • Mesafe

  • 65 km

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir