Belek Transfer

5
Eyl

Belek TransferAntalya’da Serik ilçesine bağlı olan bir mahalle olarak karşımıza çıkan Belek, mahalle statüsünden daha çok kendini bir ilçe gibi hissettirmektedir. Bunun nedeni birçok özel tesislerin yatırım yapması ve yılın her günü binlerce turisti kendine çekerek varlığını gösteriyor olmasıdır. Belek nüfusu yaklaşık olarak 6600 kişidir ama bu sezon tarihlerinde birçok gelen yerli ve yabancı turist ile bu rakamın çok çok üstüne hizmet vermektedir. Antalya ile Belek’i birbirine bağlayan yollar son yıllarda gelişmiş ve ulaşım bu noktaya çok daha kısa mesafede yapılarak zamandan tasarruf sağlanmıştır. Belek Antalya havaalanı mesafesi ortalama olarak 45 km olarak yer almakta ve dakika bazında ise yaklaşık 45 dakika içinde gitmek istediğiniz yere varıyor olacaksınız.

Antalya Belek Transfer Hizmeti

Yeni açılan yollar ile çok daha kısa sürede gitmek istediğiniz birçok noktaya varabilirsiniz. Sizlerde isterseniz havalimanından indiğiniz gibi ya da var olduğunuz adresten alınarak varmak istediğiniz noktaya en hızlı transfer hizmetleri ile ulaşabilirsiniz. Merhaba transfer firması ile günün her saati, istenilen kişi kapasiteli araçlarımız ile tüm transfer işlemlerinizi üstlenmekteyiz.

Dilerseniz havalimanından indiğiniz gibi Belek adresine doğru hızlı ve güvenli bir şekilde firmamız ile yola çıkabilir ya da arzu ettiğiniz her hangi bir noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz. Klimalı araçlarımız ve konforlu araçlarımız ile yolculuk yapmak oldukça keyifli olacak. Transferiniz başarı ile gerçekleşecek ve sizler ile her zaman çalışmanın mutluluğunu yaşıyor olacağız. Antalya Belek transfer hizmeti almak istediğiniz an tek bir telefon ile hemen bize ulaşabilir ve aracın hazır olarak sizi beklemesini sağlayabilirsiniz. Kısaca hem hızlı, hem güvenli hem de en ekonomik belek transfer hizmetleri için Merhaba Transfer sizlere hizmet vermek için beklemektedir.

Belek hakkında daha fazla bilgi istiyorsanız wikipedia’da Belek sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Sayfaya gitmek için tıklayınız.

%d blogcu bunu beğendi: