Alanya Transfer

6
Eyl

alanyatransferAntalya’ya bağlı olan Alanya ilimiz, bugün en çok ziyaret alan tatil beldelerinden biridir. Şehir merkezine olan uzaklığı 132 kilometreden oluşmaktadır ve dolayısı ile havaalanından hızlıca ulaşmak istediğinizde ilk tercih olarak transfer seçeneğini kullanmanız, zaman konusunda ki sıkıntıları yok etmenize olanak sağlamış olacaktır.  Havaalanından Antalya’ya ulaşım mesafesi ise ortalama olarak yasal hız sınırları için de 1.5 saat olarak sürmektedir.

Alanya ilçemizde bugün en çok nüfus yoğunluğu olan illerin başında geliyor. Toplamda 285,407 kişi olan nüfus sayımının 10 bin kadar kişisi ise yabancı turistler tarafından oluşturulmaktadır.

Aynı zamanda Alanya’ya 45 kilometre uzaklıkta olan Gazipaşa havaalanına da 2012 yılından itibaren hizmet vermeye başlamış olsa da, kullanım olarak Antalya havaalanına göre oldukça düşük rakamlar ile karşımıza çıkmaktadır.

Birçok otelin ve pansiyonların yer aldığı Alanya bölgesi aynı zamanda apartman olarak da birçok sabit halkı içinde barındırmaktadır. Son yıllarda yabancı turistlerin mülk edinmeye başladıkları ve hatta yılın her günü yaşamaya başladıkları da oldukça yoğun sayılarda görünmeye başlamıştır.

Alanya ilçesi 1958 yılından bu yana çok hızlı bir şekilde gelişmeye başlamış ve turizm alanı olarak gelişerek bugün birçok kurum ve kuruluşu içerisinden barındırmaya devam etmektedir. Havanın genellikle sıcak bir ikilime sahip olması sebebi ile de yaz tatillerinin uzun sürdüğü Alanya ilimiz için yılın her günü, birçok havayolu şirketinin günde birden fazla sefer yaptığını görebilirsiniz.

Özellikle havayolu ulaşımın daha fazla olduğu Alanya bölgesi için, otellere ulaşım yapabilmeniz adına firmamızda sizlere transfer hizmetleri sunmakta ve zamandan kazanım yaparak çok daha kısa sürelerde gitmek istediğiniz yere ulaşmanızı sağlamaktayız. Ekonomik ücretler ile istediğiniz saat aralığında sizleri karşılayan Merhaba Transfer firması ile hem hızlı hem de konforlu bir ulaşım sağlanacak ve hem gidiş yönünde hem de dönüş yönünde hizmet alabilmektesiniz.

Ekonomik fiyatlar ile verilen hizmetlerin en başında güvenilirlik geliyor olacak. Bakımı düzenli yapılan ve sizlerin kişi sayısına göre belirlenen araçlarımız ile artık havaalanından Alanya bölgesine yaklaşık 1.5 saat varacak ve in bin gibi sıkıntılardan ya da otobüs ile giderek kaybettiğiniz zamanlardan kurtulmuş olacaksınız. Sizler alanya’ya indiğiniz andan itibaren tatilinize odaklanın ve Alanya’nın keyfini çıkarmaya başlayın.

Hem gecesinde hem de gündüzünde yapabileceğiniz birçok aktiviteye ev sahipliği yapan Alanya aynı zamanda birçok heyecan verici sporlar ile de sizlere hoş vakitler geçirmek için her sezon hazır beklemektedir. Neredeyse 10 ay boyunca sezonun devam ettiği ve son 2 ay gibi soğuk kış günlerinde bile oldukça fazla sayıda ziyaretçi alan Alanya gerek uzun plajları ve temiz denizleri ile gerek otellerin temiz havuzları ile her zaman popüler olan tatil beldelerinin başında gelmeye devam etmektedir.

 

Comments

  • 15 Nisan 2017

    Merhabalar 24 haziran antalya havalimanindan avsarlara ( my home resort hotel) 2 olgun kisi 1 cocuk yasi 4 ve bir bebek icin transferiniz ne kadar tutar sadece gidis ?

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir